Archiwum

Wyjaśniamy, czym jest SEM

2018-08-03 09:33:21

Poprzedni artykuł poświęciliśmy tematowi optymalizacji stron www pod kątem wyszukiwarek internetowych, czyli SEO. Dzisiejszy tekst poświęcony jest z kolei działaniom marketingowym nazywanym SEM, które z SEO mają wiele wspólnego. Co dokładnie? Przeczytajcie i sami zobaczcie.

 

czytaj więcej »

Trendy w projektowaniu stron www: zestawy kart

2018-08-13 09:21:00

Podążanie za aktualnymi trendami w projektowaniu stron www jest ważniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Dlaczego warto znać trendy? Odpowiedź jest prosta: większość osób pozytywnie kojarzy nowoczesność, a powtarzające się wzorce to coś, co znakomicie wpływa na zaangażowanie użytkowników w sklepach i na stronach internetowych. W serii artykułów poświęconych najnowszym trendom związanym ze stronami internetowymi poznacie wszystkie tajniki modnych witryn. Zaczynamy od zestawów kart.

 


czytaj więcej »

Trendy w projektowaniu stron www: filmy HD w tle

2018-08-17 19:04:44

 

Kolejne lata przynoszą nowe, modne trendy w projektowaniu witryn internetowych. Niektóre szybko przemijają, niektóre trzymają się mocno długi już czas. Do tej drugiej kategorii należą z pewnością filmy w wysokiej rozdzielczości, prezentowane jako tło strony internetowej.  

 

 

czytaj więcej »
Kreator stron internetowych - strona bez programowania